Jarní výzva :)

IMG_0485

 JARNÍ VÝZVA

Jaro se přihlásilo celou svojí silou. A s ním i nová chuť do života a do nových začátků. Protáhnout tělo vysoko ke sluníčku, zavřít oči a vychutnat si první jarní  paprsky, které prohřívají zimou zatuhlé údy i mysl.

Jaro ve mně evokuje začátek něčeho nového.  Mám chuť tvořit a usmívat se na celý svět. A nejsem v tom zdaleka sama 🙂

Se zimními kabáty a svetry jsme odhodili  vrstvy, které nás táhly k zemi,  nutily hrbit záda a choulit se do klubíčka. Najednou se má naše tělo chuť  rozběhnout a příval endorfinů způsobí pocit, že dokážeme cokoliv budeme chtít.

Tohle všechno umí první teplé, jarní paprsky s naším tělem i myslí a my cítíme, jak se v nás s každým dalším nádechem  probouzí nový život.

Nově nabitou chuť do života musíme využít co nejdříve, než se stane určitou samozřejmostí. Brzy se už nebudeme pozastavovat nad rozkvetlými stromy ani nad svěžím, zeleným kobercem posetým žlutými  sluníčky pampelišek. Pak i nával energie a odhodlání se ustálí do konstantní křivky.

Tak tedy je čas pustit fantazii z opratí a vytáhnout ze šuplíku plány a projekty, které jsme odložili až na „ někdy“  a dodat jim novou šťávu 🙂

Vnitřní kritik v akci

Nedušovali jsme se náhodou na Nový rok, že letos se do toho určitě opřeme a ty naše „madla lásky“ , které se usídlily kolem pasu, do léta shodíme a ukážeme krásný štíhlý pas?

Brzy přijde čas předvést  krásné nohy v sukni nebo v kraťáskách a krátké tričko odhalí proužek bříška.

Troufám si říct, že všechny teď postáváme před zrcadlem a snažíme si  usilovně představit, jak asi budeme v našem vystajlovaném outfitu vypadat a jestli je ještě čas provést nějaký zázrak s vrstvou na našem bříšku, která nás chránila v zimě, ale teď už jí opravdu nepotřebujeme. Vnitřní kritik zamyšleně krčí čelo a dodává , že to chce ještě trochu vyhladit stehna a zpevnit zadeček.

Výzva

A tady je ta pravá chvíle využít jarní příval energie a věřte, že nyní půjde všechno mnohem lépe a můžeme sloupnout další zimní vrstvy.

Mám pro Vás výzvu a nápad na nový jarní projekt.  Je to Pilates pevné tělo za 10 minut denně jako eBook zdarma, nebo jako VIDEONÁVOD Jak docílit pevného těla za 10 minut denně

Připravila jsem pro Vás sestavu cviků Pilates, které je známé svojí schopností rychle a cíleně vytvarovat dlouhé a štíhlé svaly.

Jsou v ní zařazeny cviky, které  kompletně procvičí a protáhnou celé tělo a při pravidelné rutině o které jsem se rozpovídala v článku „Máte na cvičení jenom chvíli“ docílíme pevného těla velmi brzy. Pokud vydržíme a všechny výmluvy  a odklady odložíme zase až na zimu, můžeme se těšit na výsledky již po měsíci.

Vždyť  motto Pilates je:

Po 10 lekcích se budete cítit lépe, po 20 lekcích budete vypadat lépe a po 30 lekcích budete mít nové tělo.

Naší přirozeností je, najít snadné řešení jak získat co největší efekt, ušetřit přitom čas i námahu.

Bez námahy to v tomto případě asi dost dobře úplně nepůjde, ale věřím, že pokud se sestavu rozhodnete vyzkoušet, bude zcela minimální. Vše je vymyšleno tak, aby na sebe jednotlivé prvky navazovaly a vy jste celou sestavou lehce propluli s maximálním efektem.

Videonávodem Vás provedu včetně všech alternativních cviků. Tak si můžete zacvičit od prvních krůčků až k finální sestavě, která je i energeticky náročná a znamená opravdovou výzvu.

Tak hurá do toho!

Ať stihneme napravit, co zima pokazila a můžeme hrdě ukázat pevné tělo v letním outfitu a co si ho pro radost a jako inspiraci hned vyhlédnout a třeba i pořídit? 🙂

GSW_IMG_7516

 

Martina Kabrhelová
Jsem lektorka s mezinárodní licencí a Pilates se stalo mojí srdeční záležitostí. Již 10 let pomáhám klientům ke zdravému, funkčnímu tělu, ve kterém se cítí skvěle.
Komentáře