Duhové zatmění

Skvěle si užívat a přitom pomáhat dobré věci. Myslíte, že je to Utopie? Ani zdaleka není! Je to výzva a já mám výzvy ráda. Pro mne a dalších 1101 lidí se Utopie stala skutečností.

A že to byla jízda!

RUN IN COLORS  – Běh v barvách. Výborná akce a světový fenomén, která se organizuje po celém světě a dostala se až k nám. Za svou ji přijalo již několik měst po celé republice a mezi nimi tuto neděli i Pardubice.

Když mi moje dcera poslala před časem upoutávku na toto barevné řádění, rozhodnutí, že tohle je to pravé, bylo téměř okamžité.

Nelitovali jsme jediné koruny, protože co může být víc, než pomoct nemocným dětem.

Nadační fond KRTEK, který se stará o onkologicky léčené děti, byl zárukou toho, že moje startovné skončí přesně v těch pravých rukách. Pocit z toho, že jsme pomohli nemocným dětem  je opravdu báječný a ještě podpořil naše nadšení. Tak tedy…

JDEME DO TOHO!!! Je to výzva!!!

Sice v instrukcích stálo, že do cíle můžeme klidně válet sudy, nebo jít po rukou, ale my se do toho rozhodli jít zodpovědně a nezanedbat přípravu 🙂

Něco naběháno už mám, ale ač prázdniny vybízely ke sportování a nejrůznějším aktivitám, zase na nic nebyl čas, znáte to také? Ještě že mám svoji „Desetiminutovku“ za 10 minut komplet procvičím celé tělo, jinak by prázdniny uletěly bez přípravy.

Ale zvládli jsme naběhat pár kilometrů a rozhodně nebudeme do cíle válet sudy 🙂  A jak že jsme v cíli vypadali? Šťastně, no posuďte sami.

Duhové zatmění

Byli jsme celé modré, červené, žluté, fialové, zelené a šťastné.

Zvládli jsme to ruku v ruce a naprosto skvěle jsme si užili úžasnou Barevnou explozi.

A že se řádilo! Čekala na nás pořádná rozcvička a taky duhové zatmění, kdy se celá louka zahalila do barevného oblaku. Na několika stanovištích jsme se dostali přímo do další barevné smrště. Paráda!

Dokonce pořadatelé dodrželi slovo o objednaném počasí a i když to celý den vypadalo na pěknou průtrž, těstě před startem se obloha rozestoupila a ve vzduchu bylo jasně cítit sluníčko .

Celý den se po parku v centru Pardubic rozléhal, spíš než veselý smích, nevázaný řehot. A po vyhlášení vybrané částky pro Nadaci Krtek a předání šeku na více než 110.000 Kč se park otřásl ohromným potleskem.

Udělali jsme víc než dobře v tom jsme si naprosto jistí.

A pak že je to Utopie. Už teď víme, že tenhle pocit chceme zažívat znovu. Stačí se podívat na nadační stránky Krtka, kolik lidí se snaží a pomáhá nemocným dětem.

Každopádně se těšíme na příští rok, až opět nad Prahou, Ostravou, Brnem nebo Pardubicemi vybuchne duhové zatmění.

Budete u toho příště také? MY ANO!

Throwback thursday (2)

 

 

Martina Kabrhelová
Jsem lektorka s mezinárodní licencí a Pilates se stalo mojí srdeční záležitostí. Již 10 let pomáhám klientům ke zdravému, funkčnímu tělu, ve kterém se cítí skvěle.
Komentáře