Jak získat pevné tělo za 10 minut denně - VIDEO

POZOR - VYSOCE NÁVYKOVÉ!!!

Tento program je právě pro Vás když:

 • Chcete mít pevné, pružné a zdravé tělo.
 • Chcete se zbavit bolestí zad a pohybového aparátu.
 • Chcete se cítit lépe a sebevědomě.
 • Máte málo času na cvičení.
 • Chcete zlepšit Vaši fyzickou kondici.

Proč Vám mohu pomoci právě já?

Jsem lektorka s mezinárodní licencí a Pilates se stalo mojí srdeční záležitostí. Již 10 let pomáhám klientům ke zdravému, funkčnímu tělu, ve kterém se cítí  skvěle.

Osm let se věnuji individuální práci s jednotlivci a stále častěji se setkávám s otázkami jak mě dostat domů, jak si zacvičit doma se mnou, abych je navedla přesně do pohybu jak potřebují, abych je navedla jak dýchat. Jak si mě vzít na dovolenou, aby si mohli krátce, ale intenzivně protáhnout tělo.

 

Martina Benešová

Lektorka Pilates s mezinárodní licencí

A jak Vám mohu pomoci?

 Touto VÝZVOU 🙂

Neodkládejte Vaše plány na zdravé, pevné a pružné tělo až na někdy, ale začněte právě TEĎ a udělejte první krok na Vaší cestě

 

Objednejte si eBook s videonávodem Jak získat pevné tělo za 10 minut denně

Tuto sestavu - VÝZVU - jsem pro vás připravila díky svým dlouholetým zkušenostem a studiu lidského těla. 

Pilates je vysoká škola učení o lidském těle a dokáže s ním opravdové divy. Díky němu se pyšní skvělou postavou mnoho celebrit a proto se mu přezdívá "Cvičení Hollywoodských hvězd". Nedají na něj dopustit mimo jiné Angelina Jolie, Claudia Schiffer nebo Demi Moore.

Sestavila jsem pro vás cvičení, které Vám kompletně procvičí a posílí celé tělo a zároveň má i vysokou energetickou náročnost a tedy podporuje vaši fyzickou kondici. To celé jsem sestavila tak, aby celá sestava ve finální verzi, určené ke každodennímu cvičení, ukrojila řádově 10 minut z Vašeho drahocenného času.

Uvědomuji si, každodenní cvičení, které trvá hodinu i déle a pokud k tomu připočítáme čas, který strávíme docházkou do cvičebního studia, může znamenat pro mnoho z Vás velkou komplikaci.

Avšak věřím, že  10-15 minut Vašeho času budete ochotni obětovat a přimete tuto VÝZVU pro tělo ve kterém se budete cítit skvěle.

 

ANO!!!

Chci přijmout výzvu mého těla hned, už nechci odkládat svoje plány na pevné a zdravé tělo.

ANO!!!

Chci se cítit skvěle ve svém těle.

A co Vás čeká?

Maximálně Vám pomůžu ve Vašem snažení na cestě za zdravým a pevným tělem. Nabízím krátký vhled do obsahu eBooku "Jak získat pevné tělo za 10 minut denně", aby jste měli představu co naleznete uvnitř.

 • Cestou necestou
  Ukážu vám svoji cestu, kterou jsem prošla, abych vám mohla předat svoje znalosti a naučit Vás jak získat tělo, ve kterém se budete cítit skvěle.
 • Pevné základy
  Naučím Vás základním principům Pilates, aby každý váš pohyb byl plnohodnotný a vy jste z něj dokázali vytěžit maximum pro Vaše tělo.
 • Krok za krokem
  Provedu vás sestavou pohyb po pohybu včetně alternativních modifikací, neboli variant, pro období, kdy se cvičením začínáme i pro období, kdy už budeme mít tělo natolik silné, aby zvládlo plný rozsah pohybu. A věřte, že to nebude dlouho trvat 🙂
 • Finální sestava
  Video s kompletní sestavou pro každodenní cvičení, které Vám pomůže k získání zdravého, pevného a pružného těla.
 • Bonusy
  V bonusech najdete moje dárky pro Vás

Co Vám eBook přinese?

 • Zpevníte Vaše tělo a budete pružnější
 • Zbavíte se bolesti zad a pohybového aparátu
 • Zlepšíte si fyzickou kondici
 • Vaše dechová kapacita ze zvýší a bude se Vám lépe dýchat
 • Upraví se Vám metabolismus a začnete efektivně spalovat tuky a zhubnete
 • Upraví se Vám krevní tlak a cholesterol
 • Budete se cítit skvěle ve svém těle 🙂
 • Vaše pokožka i vlasy se prokrví a budou zářit

Věřte mi, že je skvělé, když se můžete pohybovat, tak jak chcete vy a ne tak, jak Vám diktuje bolest. Běhat s dětmi, nebo jen tak pro radost. Věnovat se zase naplno svým koníčkům, které jste museli opustit vůli omezení pohybu.

Je velmi příjemné zjistit, že se za Vámi ohlížejí lidé na ulici s uznalým pohledem, že vám to moc sluší a budou se Vás ptát - "Co děláte, že vypadáte tak skvěle?". Budou ve vás vidět osobnost, protože když někam vejdete TAK VEJDETE.

Reference prvních cvičenců 🙂

Martinin eBook je inspirativní a vyzývá k akci. Doporučuji jej všem, kteří chtějí zpevnit své tělo a zbavit se zbytečných bolestí. Video je velmi pěkně udělané a moc se mi líbilo. Opět jsem se utrvdila, že cviky, které se zdají být na oko jednoduché, jsou nejvíc náročné. S jejím mluveným slovem cviky každý pochopí a bude klást důraz na správné postavení lopatek, bříška a dýchání. Velmi výstižně vás ve videu provede holywoodským cvičením Pilates. Nabízí lehčí i těžší variantu cviků, při kterých jsem se zapotila a zároveň nabila novou energií. Udělejte s Martininým eBookem svůj první krok ke změně.
Lenka Podolinskáwww.lenkapodolinska.cz
Ahoj Martino, právě jsem docvičila tvou Pilates sestavu. Musím se přiznat, že nejsem začátečník, Pilates už cvičím dlouhá léta. Nejdřív jsem měla trochu pochybnosti k délce programu, ale když jsem se podívala na celé video, moc se mi líbilo. Vysvětlení jednotlivých momentů i způsob, jak je všechno nafilmováno. Myslím, že e-Book nejen splňuje, co slibuje, ale že celý koncept přináší pohodlné vyřešení problému mnoha lidí: připravený program, který si pustím , kdy chci a mám čas. Nenáročný na prostor ani pomůcky. Doporučuji všem, kteří chtějí v krátkém čase získat maximum síly, pohyblivosti, koordinace a rovnováhy. A k tomu dobrou naladu z příjemného a pohodového vedení tréninku. Moc zdravím a přeju hodně cvičenců spokojených stejně jako jsem já.
Alena WEDEBRANDfysioterapeut specializace akupunktura a manuelní techniky. Šéf své kliniky v jižním Švédsku. www.alenawedebrand.cz
" Cvičívala jsem intenzivně aerobic. Ale tělo bylo stále unavenější a vyčerpanější. Fyzioterapeut doporučil okamžitě přestat. A tak jsem objevila pozitivní zářící Martinu a její hodiny pilates......... WOW! Po každém cvičení okamžitě v těle úplně jinak radostně proudí energie. A pokud s Martininou instrukcí cvičim správně a pravidelně, výsledky jsou rychle ohromující. Ne 200 x, ale 2 -3x a hmatatelné výsledky vidím a cítím !!! I po přestávce po uraze či nemoci tělo s Martinou rychle regeneruje. Dopřávám si nejraději luxus Martinina osobního vedení, ale v některých situacích je prostě skvělé ji mít doma kdykoli. Už si neumím život bez cvičení s ní představit...... "
Hana Deáková

Reference klientů z mého studia

Milá Martino, přečetla jsem si Vaše povídání a mám takové příjemné chvění po těle. Při čtení - protože si troufám říct, že se už nějaký pátek známe, slyším i Váš hlas a vidím Vaši mimiku. Dokonce si Vás představuji, jestli běžíte s vlasy svázanými do culíku :-D. Jsem jedna z nás, které jste pro cvičení pilates nadchla a získala. Za mě - velké díky!!! Právě jsem prolistovala svoji "kartotéku" permanentek, které sbírám pro hmatatelný důkaz toho, jak JSEM DOBRÁ! Podle všeho mi zbývají 3 hodiny a budu mít odcvičeno 400 hodin!! Poprvé jsem se s Vámi a tím i pilates setkala v roce 2009. Od té doby se snažím cvičit pravidelně. Měla jsem jednoměsíční i dvouměsíční pauzy. Přesto jsem se - i když s trémou a obavami - opět vrátila a jsem za to moc ráda. Pokud moji reakci pročítá i někdo, kdo váhá s tím, zda přijít a začít cvičit pilates pod Vaším vedením, rozhodně zvedám po Vašem vzoru a palec nahoru a skanduji ANO! ANO! ANO! Rozhodně nejsem vysportovaná slečna, mladá mamina, žena, která srší elánem, svěžestí a energií na první pohled. Patřím mezi ty Vaše klientky, které spadají do kategorie 50+ , kategorie babiček. A navíc do kategorie žen, které většinou těžko seberou odvahu (?) se svou nadváhou chodit do skupinového cvičení. A pokud mluvím o nadváze, není to u mne navíc 5,10,15 ani 20 kilo. Bohužel. Přesto musím konstatovat, že po téměř 6ti letech (a těch 400 hodinách ) cvičení, se i s přibývajícími roky a téměř stálými kily navíc, cítím fyzicky mnohem lépe, než při svém prvním setkání s Vámi a pilates. Jsou sice dny, kdy se peru se svým horším já, abych cvičit šla, ale vždycky ,a to bez vyjímky, jsem po hodině za to ráda a spokojená se sebou, že jsem to dala, zvládla a cítím se perfektně. Možná, že by ledaskdo mohl zapochybovat nad mottem pilates, které zmiňujete. Totiž v mém případě. Po 30ti hodinách máte nové tělo. Jenže jen já vím, že tam - uvnitř mě, to nové tělo opravdu JE!! A za to Vám moc děkuji a fandím a doufám, že spolu budeme držet basu ještě hodně dlouho. Přeji hodně zdraví, pohodu a ať se Vám skvěle daří. Helena
Helena Vondrová
Co nám pilates vzal? - nechuť cvičit a něco pro sebe udělat - dvě hodiny času týdně, kdy jsme mohli sedět v křesle a tlachat o zbytečnostech - ochablé a povolené svaly - opakující se bolesti zad, pro které jsme stejně nemohli v křesle sedět Co nám pilates dal? - lepší fyzickou kondici - bezbolestná záda ( i když někdy ještě trochu bolí ) - zpevněné a protažené svaly, tudíž zpevněné tělo - pocit, že jsme stále lepší -příjemné, odborně vedené dvě hodiny týdně s cvičitelkou Martinou - úsměv na rtech a pocit uspokojení při odchodu z hodiny pilatesu Kotalovi
Manželé Kotalovi
Milá Martino, Na začátek se musím přiznat, že nejsem jsem typ člověka, který se rád svěřuje, ve všem se nimrá, rozebírá a ventiluje své problémy a postřehy ven. Všechno si v sobě pečlivě ukládám a ukládám...... Ale na Váš blog o cvičení Pilates reagovat musím. V dnešní době je moderní říkat o všem, že je něco moje srdeční záležitost. Já se nebojím říct, že pro mě je Pilates „malý zázrak“. A to všechno Vaší zásluhou. Jsem moc ráda, že jste nás zasvětila nejen do samotného cvičení, ale hlavně do tajů našeho těla. Už vím, že moje páteř je „ šňůrka perel“ se kterou si mohu pomalu dělat to, co se mi zlíbí. Netušila jsem, např. že, mám pánevní dno. Umím si vědomě aktivovat různé svaly a to je pro mě jako ženu babičkovského věku, důležité. A hlavně moje vystouplé lopatky a kulatá záda. Pořád si říkám: „ ramena dolů, lopatky k pasu“. O metodě Pilates jsem poprvé četla v časopise (asi v roce 2008), byla tam fotografie cvičitelky ve výchozí pozici k „open leg rocker“. Krása těla v této pozici mě učarovala. Sedla jsem si na koberec a snažila jsem se do pozice s propnutýma nohama dostat. Vůbec to nešlo. Řekla jsem si:“ to bych chtěla jednou umět“ a teď to umím. Na konci hodiny nám říkáte „ krásný ženský, byly jste báječné a já vám děkuji“ ale my děkujeme hlavně vám.
Eva Duchková

Jaká je cena za tuto šanci na velkou změnu ve Vašem životě?

Cena tohoto eBooku  je 500,- Kč

a najdete v něm návod "Jak získat pevné tělo za 10 minut denně - VIDEO" 

Pokud namítáte, že cvičení na internetu je dost, tak odpovídám, že je to pravda.

Avšak žádný volně stažitelný klip na You Tube Vás neprovede cvičením krok po kroku, tak aby jste každý pohyb udělali bezpečně a správně a tím i efektivně. Také vám neukáže alternativu, když ještě cvik neprovedete ve finální verzi. Také nemůžete nikam poslat dotaz, ani zavolat, pokud Vám nebude něco jasné, nebo budete potřebovat.

Pro zajímavost - za 500,- si koupíte třeba asi 25 piv, nebo půl nádrže auta.

Já Vám za tuto cenu nabízím svoje znalosti, díky kterým Vás provedu na cestě za zdravým a pevným tělem ve kterém se budete cítit skvěle.

 

Dejte svému tělu šanci a získejte:

EBOOK Jak získat pevné tělo za 10 minut denně - VIDEO

Kompletní a podrobný návod  pro pevné a zdravé tělo, které získáte pravidelným cvičením za POUHÝCH  10 - 15 minut denně.

EBOOK získáte za cenu 500Kč

BONUS 1 DESETIMINUTOVKA

Přesný návod na kompletní procvičení celého těla, během 10 minut s nafocenou sestavou, který jsem pro Vás připravila, si můžete s sebou vzít kamkoliv. Už nebudete závislí pouze na internetu, nebo videu 🙂 .

Tento bonus v hodnotě 250 Kč získáváte ZDARMA

BONUS 2 DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACE

Požadavky na práci s tělem, se stále mění a proto jsem si pro Vás připravila další mimořádný a hodnotný bonus.V případě, že provedu aktualizaci programu, nebo připravím jeho novou verzi, budu Vás informovat e-mailem a tato aktualizace Vám bude ZDARMA doručena v podobě odkazu, který si jednoduše stáhnete 🙂

Tento bonus v hodnotě 650 Kč získáváte ZDARMA

Celková hodnota bonusů je 900 Kč a věřím, že spolu s eBookem budou přínosem do Vašeho života.

Už vím dost a chci si koupit EBOOK včetně hodnotných bonusů

Cítíte, že je tato nabídka to pravé pro Vás?

Takže jednoduše klikněte na tlačítko "Koupit eBook" a na další stránce vyplňte formulář. EBook včetně bonusů stojí  500 Kč. Platit můžete online kartou, nebo převodem.

V případě platby kartou obdržíte eBook ihned po zaplacení. Pokud zaplatíte převodem, obdržíte eBook poté, co se platba objeví na mém účtu.